عکاسی

عکاسی فضای باز

تیم عکاسی حرفه ای فضای باز آتلیه کودک برگ که مسلط به شناخت نور و کادرهای مناسب هستند با تمامی امکانات و تجهیزات به مدت زمان دو ساعت همراه خانواده ها در فضای باز حضور پیدا می کنند و همچنین باغهایی که برای عکاسی در نظر گرفته شده است فضاهایی با پتانسیل بالا هستند که چشم اندازهای زیبایی دارند .

عکاسی در منزل

آتلیه برگ با تمامی امکانات و تجهیزات پیشرفته نور پردازی و عکاسی در محل مورد نظر شما ارایه خدماتی مشابه با آتلیه میدهد. عکاسی در منزل یکی از خدمات ویژه مجموعه به حساب می آید زیرا علاوه بر اینکه با حذف رفت و آمد خانواده ها باعث آرامش در طول زمان عکاسی می شود برای افرادی که بر این باورند که فرزندشان در محیط  خانه راحت تر و طبیعی تر رفتار میکند شرایط ایده آلی را فراهم می سازد.

 

عکاسی بارداری

با ارائه بهترین خدمات دیزاین و طراحی لباس بارداری برای عکاسی، طرحی نوین به عکاسی بارداری بخشیده و همچنین مراحل آن را برای خانم های باردار آسان کرده . در کنار این خدمت ویژه تیم عکاسان و ادیتور ها ی خانم و حرفه ایی از بزرگسال و مدلینگ آماده ی ارائه خدمات در این زمینه . به همراه ایده های خلاق و نوین برای عکاسی رویایی و مناسب دوران بارداری هستند .

لوازم تخصصی و خاص

لوازم مورد نیاز جهت عکاسی در سنین مختلف متفاوت است که شامل لباس، اسباب بازی و سایر متعلقات (accessories) می باشد، برای عكاسی نوزاد غالبا نیاز به لباس خاصی نیست ، چون عموما عکسهای نوزاد بصورت برهنه و یا با پوشش کم انجام میگیرد که (آتلیه برگ) خود سعی در تامین و به کارگیری لوازم پوششی و زیر اندازهای مختلف جهت جلوه دادن به عکسهای نوزاد شما را داشته است. برای عکاسی سنین بالاتر، سلیقه شما به عنوان والدین کودک بسیار تعیین کننده است هرچه در این موضوع بیشتر دقت نمایید نتیجه تصاویر و عکسها دلچسب تر خواهد بود، لازم است به این نکته دقت نمایید که تعدد رنگ در ست کردن یک دست لباس موجب شلوغی عکس خواهد شد

کادر و تجهيزات حرفه ای

عکاسی در فضای داخل آتلیه (آتلیه برگ) هزینه ورودی و هزینه رزرو وقت وجود ندارد ولي در صورتي كه تمايل به خدمات عکاسی در خارج از فضای آتلیه بطور مثال عکاسی در منزل شما، فضای سبز و ساير محافل را داشته باشيد هزينه ورودي (آتلیه برگ) در سایت ارائه شده است . لازم به ذكر است کلیه عکس های گرفته شده در استودیو عكس (آتلیه برگ) با مجهزترین تجهیزات نورپردازی اروپایی توسط عکاسان جوان و باتجربه خانم و آقا گرفته شده و باتجهیزات مدرن و كادري خوش سليقه، ادیت و روتوش می گردند.